Вы используете устаревший браузер. Сайт может отображаться некорректно, вам необходимо обновить браузер. ×

Як користуватися навігатором для вантажного транспорту

2GIS дозволяє будувати маршрути для вантажного транспорту — з урахуванням дозволеної максимальної маси та габаритів автомобілів і специфіки вантажу.

Опція дозволяє будувати маршрути, які не включають вулиці з діючими для вантажного транспорту обмеженнями.

Навігатор для вантажного транспорту враховує:

 • габарити вантажного транспорту;
 • фактичну і дозволену масу;
 • обмеження проїзду, встановлені на міських вулицях для машин з дозволеною максимальною масою від 3,5 тонни і більше — дорожні знаки 3.4 «Рух вантажних автомобілів заборонено» і 3.2 «Рух заборонено» в поєднанні з табличками 8.4.1 «Вид транспортного засобу», 8.11 «Обмеження дозволеної максимальної маси» (2,5 тонни) і 8.3.1-8.3.2 «Напрямок дії»;
 • обмеження на рух з небезпечними вантажами — дорожній знак 3.32 «Рух транспортних засобів з небезпечними вантажами заборонений»;
 • обмеження на рух з вибуховими вантажами — дорожній знак 3.33 «Рух транспортних засобів з вибуховими і легкозаймистими вантажами заборонено».

Навігатор для вантажного транспорту 2GIS буде корисний всім, хто займається вантажними перевезеннями, для побудови оптимальних маршрутів і оцінки дорожньої ситуації.

Географія роботи

Онлайн-версия

 1. Натисніть на кнопку «Пошук проїзду» праворуч від пошукового рядка і вкажіть адреси початкової та кінцевої точок маршруту.
 2. Виберіть «Автомобільні маршрути» і у вкладці «Фільтри» ввімкніть опцію «Для вантажівок».
 3. Виберіть потрібні габарити вантажного автомобіля, його дозволену і фактичну масу, навантаження на вісь. Якщо необхідно, відзначте поля «Небезпечний вантаж» і «Вибуховий вантаж».
 4. Виберіть один із запропонованих варіантів проїзду.

iOS

 1. Зайдіть в бічне меню і виберіть «Налаштування» → «Навігатор».
 2. Виберіть пункт «Вантажна навігація».
 3. Виберіть режим «Я воджу вантажівку», позначте потрібні габарити вантажного автомобіля, його дозволену і фактичну масу, навантаження на вісь. Якщо необхідно, відмітьте поля «Небезпечний вантаж» і «Вибуховий вантаж».
 4. Відкрийте вікно побудова маршруту, виберіть початкову і кінцеву точку поїздки, а потім — один із запропонованих варіантів проїзду. Переконайтеся, що на пристрої ввімкнений інтернет. Побудова вантажного маршруту можлива тільки при активному з'єднанні.

Android

 1. Зайдіть в бічне меню і виберіть «Налаштування» → «Налаштування навігатора».
 2. Виберіть пункт «Вантажна навігація».
 3. Позначте потрібні габарити вантажного автомобіля, його дозволену і фактичну масу, навантаження на вісь. Якщо необхідно, відмітьте поля «Небезпечний вантаж» і «Вибуховий вантаж».
 4. Відкрийте вікно побудова маршруту, виберіть початкову і кінцеву точку поїздки, а потім — Переконайтеся, що на пристрої ввімкнений інтернет. Побудова вантажного маршруту можлива тільки при активному з'єднанні.

Заявку на придбання API можна залишити на сторінці dev.2gis.com/order/.